Metrobüs içerisindeki tacizini çığlıklarıyla yakalattı

27

İstanbul ilinde yer alan metrobüs içerisinde kendisini taciz etmeye başlayan 61 yaşında bulunan şüpheli şahıstan kurtulabilmek amacıyla çığlık atmış olan genç yaştaki kız şahsı yakalatmış oldu.

Zincirlikuyu – Beylikdüzü arasında seyahat gerçekleştiren bir tane metrobüse binmiş olan genç yaştaki kız, kendine tacizde bulunmaya başladığını iddia ettiği E. D. (61) adlı şahıstan kurtulabilmek amacıyla bir çığlık attı. Genç yaştaki kızın bu şekilde yardım talep etmesinin hemen sonrasında ise şüpheli şahıs yakalanmış oldu.

Zincirlikuyu içerisinden hareket ederek Beylikdüzü istikametine doğru gitmekte olan metrobüse binmiş E. D. isimli şahsın ”Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü” isimli durak itibariyle K. S. ismine sahip genç yaştaki kızı el ile taciz etmeye başlamış olduğu iddia edildi. Genç yaştaki kız ise hemen çığlık atarak, yardım talep ederken metrobüs şoförü ise arabayı ”Cihangir – Üniversite Mahallesi” isimli durakta durdurdu. Durumla ilgili olarakta güvenlik görevlilerine bir bilgi verildi. Güvenlik personeli ise E. D. isimli şahsı yakalarken, olayın yaşandığı yere polis ekiplerinin gelmesi için arama yapıldı. Avcılar Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri çok kısa zaman içerisinde olayın yaşandığı yere intikal ederek E. D. isimli şahsı hızlı bir şekilde gözaltına almış oldu. Genç yaştaki kız, şüpheli şahıstan şikayetçi olduğunu ifade etti. Bu durumun üzerine ise E. D.
isimli şahıs hemen polis merkezine alındı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.