Silahlı saldırı sebebiyle yakalandı

28

Bilecik ili içerisinde bir vatandaşa 3 el ateş etmiş olan Türkiye’nin 5. defa yüz nakli gerçekleştirilmiş olan Recep Sert’le saldırı olayı gerçekleştirmesiyle alakası olduğu ifade edilen 3 tane şüpheli tutuklanmış bir durumda.

Bilecik ilinde yer alan Gazipaşa Mahallesi üzerindeki Nişancı Sokak’ta bulunan bir tane çiğ köfteci dükkanına saatler 02:20’yi gösterirken tame 3 el ateş edildiği açıklandı. Yaralanan her hangi birinin olmadığı saldırı esnasında kurşunlar, dükkanla park durumunda bulunan araçlara isabet etmiş oldu. Olay gerçekleştikten sonra soruşturma başlatmış olan polis ekipleri, çiğ köftecilikle uğraşan İrfan Demir’in kent içerisinde yer alan 4 tane iş yerini, Mehmet Cömert adına sahip kişiden devralmış olduğunu fakat ikilinin arasında bir anlaşmazlık yaşanmış olduğunu ifade etti.

Dükkanla beraber çevresinde yer alan güvenlik kameraları üzerinde bir inceleme gerçekleştiren polis ekipleri, söz konusu bu görüntülere baktığı zaman silahı Mehmet Cömert’e yakınlığı bulunan ülkemizin 5. yüz naklinin gerçekleştirilmiş olduğu Recep Sert’in ateşlemiş olduğunu tespit etti.

Şüpheli durumda bulunan Recep Sert, Bursa ilinde yer alan İnegöl ilçesi üzerinde evinde olay esnasında kullanmış olduğu silahla beraber gözaltına alınmış oldu. Polis ekipleri, söz konusu bu olayla bağlantılarının bulunduğu tespit edilmiş olan eşi Esma Sert’le beraber akrabası olduğu açıklanan Samet Sert ve de Mehmet Cömert’i de yakalamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.