Yürekleri ağızlara getiren anlar

31

İstanbul ilinde bir tane motosiklet şoförü, Bağcılar – Kabataş arasında sefer gerçekleştiren tramvaya asılmış ufak bir çocuğu gördü ve şaşkına dönmüş oldu.

İstanbul ili içerisinde Kabataş semtinde Meclis-i Mebusan Caddesi üstünde seyir halinde bulunan bir motosiklet şoförü, Bağcılar – Kabataş arasında sefer gerçekleştiren tramvaya asılmış küçük bir tane çocuğu gördü ve adeta şoke oldu. Hareket halinde bulunan tramvaya tutunmuş çocuğun yapmış olduğu bu tehlikeli yolculuk ise kask kamerasına saniye saniye yansımış oldu.

İstanbul ili içerisinde gören herkesi şoke etmiş olan görüntüler geçmiş olduğumuz Pazar gününde saatler 21:00 civarında Beyoğlu’nda yer alan Kabataş semtinde kayıt edildi. Beyoğlu’nda yer alan Kabataş semtinin Meclis-i Mebusan Caddesi üstünde seyir durumunda bulunan bir motosiklet şoförü, Bağcılar – Kabataş arasında sefer gerçekleştiren tramvaya ufak bir tane çocuğun asılmış olduğunu gördü.

Manzaranın karşısında adeta şoke olmuş durumdaki şoför, hızlı bir şekilde çocuğu uyardı ve inmesini talep etti. Fakat hareket durumunda bulunan bu tramvaya tutunmayı sürdüren çocuk, metreler boyunca da bu şekilde seyretmiş oldu. Çocuğun yapmış olduğu bu tehlikeli yolculuğu yürekleri ağza getirmiş bir durumdayken, o anlar da motosiklet şoförünün kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.