Düzce içerisinde feci bir ölüm

19

Düzce’nin TEM Otoyolu üzerinde yaklaşık olarak 30 metrelik yükseliğe sahip Küçükmelen Köprüsünün viyadük kısmından uçan otomobilde yer alan 2 kişi yaşamını yitirdi, iki kişi ise yaralanmış oldu.

Anadolu Otoyolu üzerindeki Düzce mevkiinde otomobilin viyadükten düşmüş olması sonrasında 2 kişinin yaşamını yitirdiği, 2 kişinin ise yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu kaza, sabah erken saatlerde TEM Otoyolunun Küçükmelen Köprüsü bölgesinde gerçekleşti. İstanbul ilinden Ankara yönüne doğru giden Şaban Kayacan idaresinde bulunan 34 CGE 466 plakasına sahip otomobil, yolun çok daha yağışlı ve kaygan bir durumda bulunmasından dolayı şoförün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucunda yoldan çıktı ve viyadükten aşağıya doğru uçtu.

Yaklaşık olarak 30 metrelik bir yüksekten uçmuş olan otomobil içerisindeki şoför Şaban Kayacan aracın içinde sıkışmış bir durumdayken, Şevval Ebru Kayacan’ın ise arabadan dışarı fırlayıp yaralandığı açıklandı. Söz konusu bu kaza esnasında Sebahat Kayacan (65) ile birlikte Fadime Akdoğan (73) da olayın gerçekleştiği yerde yaşamlarını yitirdi.

Olayın yaşandığı yere intikal eden Düzce Belediyesi’ne bağlı olan itfaiye personelleri tarafından sıkışmış olduğu yerden çıkartıldığı açıklanan şoför ile yaralandığı konusunda açıklama yapılan Şevval Ebru Kayacan, sağlık personelleri tarafından hızlı bir şekilde Düzce Atatürk Devlet Hastanesine götürüldü. Şoförün sağlık durumunun ağır olduğu konusunda bir bilgiye ulaşılırken, kaza ile alakalı bir inceleme başlatıldığı da açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.