İstanbul’un sahil kesimi depremden sonra çamurla kaplandı

19

İstanbul ili içerisinde gerçekleşen 5,8 şiddetine sahip depremden hemen sonra Üsküdar Sahili kısmından İstanbul Boğazı’na doğru akmaya başlayan çamurlu su drone kullanılarak açık bir şekilde görüntülendi. Vatandaşları çok fazla tedirgin etmiş olan bu görüntünün nedeni de çok büyük bir merak konusu haline geldi.

İstanbul ili içerisinde gerçekleşmiş olan depremin hemen ardından Üsküdar Sahili şeridinden İstanbul Boğazı’na akmakta olan çamur drone yardımı ile görüntülendi. Depremden hemen sonra gerçekleşmiş olan çamur akıntısı herkesi çok fazla tedirgin ederken bu durum birde merak konusu haline geldi.

İstanbul ili içerisinde dün gerçekleşen depremin hemen sonrasında İstanbul Boğazı’ın olduğu yerde çekilmiş olan çamur görüntüleri çok büyük bir merak uyandırmış durumda. Aşırı bir şekilde yağışların gerçekleştiği dönemlerde Beylerbeyi Sahili’nde görülmekte olan çamur, bugün bir defa daha boğaz sularını kaplamış bir durumda. Havadan çekilmiş olan görüntülere bakıldığında Beylerbeyi Sahili üzerinde denizin yüzey kısmını kaplamış olan tabaka çok fazla dikkat çekmiş oldu. Denize doğru akmakta olan çamurun sebebi ise çok büyük bir merak konusu haline geldi.

Konuyla alakalı olarak görüş belirtmiş olan bir tane vatandaş ise; ”Deprem olduktan hemen sonra bu şekilde bir manzarayla karşılaşmış olmak çok ürpertici bir şey. Yetkililerden ise bu konuyla alakalı bir açıklama beklemekteyiz.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.