Arkadaşını sokağın ortasında kurşunladı

16

Çekmeköy ilçesinde kameralara yansımış olan görüntülere bakılırsa arkadaşı ile tartışmaya başlayan bir kişi ilk önce arkadaşına tekme attı hemen sonrasında ise belinden çıkartmış olduğu silahını kullanarak arkadaşını vurdu.

Bir kafa içerisinde uzun bir zaman boyunca beraber oturmuş olan 2 arkadaş, daha sonrasında ise çıkarak yürümeye başladıkları zaman kimliği halen tespit edilemeyen şahıs, 1966 senesinde dünyaya gelen Abdul Selam S.’yi’ darp ederek hemen sonrasında ise belinde yer alan silahı çıkartıp Abdul Selam S.’ye doğrultup ateş etti.

Yere düşmüş olan şahsa acımasız bir biçimde silahını kullanarak ateş açmış olan şahıs hemen sonrasında ise hızlıca kaçmaya başladı. Herkesin gözlerinin önünde meydana gelen bu olay esnasında vatandaşlar da adeta şaşkına dönmüş oldu. O dakikaları ise kırmızı ışıkta beklemekte olan araç şoförleri ile birlikte vatandaşlar cep telefonlarının kameralarını kullanarak kayıt altına alırken görüntülere bakıldığında yerde yatmış olan talihsiz adama ateş edip hızlı bir şekilde uzaklaşan kişi de net bir biçimde görülüyor.

Abdul Selam S.’yi bacak kısmından vurup Taşdelen yönüne doğru kaçmış olan şahsı elinde yer alan silahla kovalamaya başlayan bir kişi çevrede yer alan bir sitenin güvenlik kameralarına da dakika dakika yansımış oldu. Saldırıdan hemen sonrasında ihbara bulunulmasının ardından olayın gerçekleştiği yere intikal eden polis ekipleri çevrede bir güvenlik aldıktan sonra silahlı bir durumda bulunan saldırganı yakalayabilmek amacıyla çalışmalar başlattı. Bacak kısmından vurulmuş olan Abdul Selam S.’nin de sağlıkla ilgili durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.