Polisler çok zor anlar yaşadı

26

Antalya ili içerisinde 30 metre yüksekte yer alan falezlerin uç kısmına kadar gelmiş olan alkollü durumdaki bir genç kadın, polis ekiplerine çok zor anlar yaşatmış oldu. Falezlerin uç kısmında manzarayı izlemek istediğini ifade eden kadına ekipler hiç bir şekilde izin vermedi.

Konyaaltı Caddesi üzerinde yer alan ve 30 metre yüksekliği bulunan falezlerde saatler 11:00’i gösterirken bir tane kadının uçurumun uç kısmına kadar gelip ağladığının farkına varanlar durumla ilgili olarak hızlı bir şekilde 112’ye ihbarda bulundu. İhbarın hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden polis ekipleri, adının Arzu A. (36) olduğu konusunda bir bilgiye ulaşılan kadını tehlikeli bölge üzerinden uzaklaştırdı. Alkollü bir durumda olduğu ifade edilen genç kadın, polis ekiplerine de güçlük çıkartmış oldu. Falezlerin uç kısmına yönelme konusunda bir isteği bulunan Arzu A.’ya ekipler hiç bir şekilde izin vermeyerek bölgeden uzaklaşması amacıyla da çok uzun bir zaman boyunca dil döktü.

Bölgeye çağırılmış olan sağlık ekipleri tarafından ilk kontrolleri de yapılmış olan Arzu A., hemen sonrasında ise kadın polis memurunun ikna etmesiyle beraber falezlerden uzaklaşmış oldu. Arzu A. ifadesinin alınması amacıyla ekipler tarafından polis merkezine alındı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.