Taksici müşterisini darp etti

35

Bolu ilçesi içerisinde, bir tane taksici tartıştıktan sonra taksiden aşağıya inip, taksinin aynasını kırmış olan kadını sokağın ortasında tekme tokat sert bir şekilde darp etti.

Söz konusu bu olay, geçmiş olduğumuz akşam üzeri Köroğlu Mahallesi’nde yer alan Uğur Mumcu Parkı’nın kavşak bölgesinde gerçekleşti. Bir tane kadın, tartışmaya başladığı taksi şoförüne sinirlendi ve hemen sonrasında araçtan aşağıya indikten hemen sonra hızlı bir şekilde taksinin aynasını kırdı. Bu duruma çok fazla kızmış olan taksi şoförü ise aracından aşağıya indikten sonra kadına tekme ve tokat saldırmaya başladı.

O saldırının yaşanmış olduğu anlar ise, vatandaşlardan bir tanesi tarafından cep telefonu kullanılarak kayıt altına alındı. Görüntülere bakıldığı zaman ise taksicinin kadına saldırdığı esnada; ”Neden bu aynayı kırıyorsun sen. Bu kırdığın ayna ne olacak şimdi?” ifadelerine yer verdiği görüldü. Bu esnada ise çevrede yer alan öteki şoförler araçlarından aşağıya inerek, kadını hızlı bir şekilde darp etmiş olan adamı tuttu. Tarafların bu olaydan daha sonra polis ekiplerini çağırıp birbirinden şikayetçi oldukları konusunda bir bilgiye ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.