Baba katili oldu

22

Antalya ili içerisinde 15 yaşında olduğu açıklanan bir lise öğrencisi, annesi ile tartıştığı ileri sürülen babasını bıçakla ağır bir şekilde yaraladı. Hastane içerisinde yaşamını yitiren babanın arkasından mahallede yer alan komşuları ise gözyaşları arasında ”inşallah yaşamını yitirmemiştir” şeklinde dualar etti.

Söz konusu bu olay, saatler 15:00 civarında Muratpaşa ilçesinde yer alan Yenigün Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, bir yakınına bankadan kredi çekmiş olan Halil İbrahim B. (48), taksitlerin ödenmiyor olmasından dolayı eşi Hatice B. ile tartışmaya başladı. Anne ile birlikte babasının tartışmakta olduğunu görmüş olan S. B. (15) ise, annesi ile tartışmaması hususunda babasını uyardı. Uyarının ani bir şekilde kavgaya dönmesinin hemen sonrasında S. B., mutfağa giderek almış olduğu bir bıçakla babasına saldırı gerçekleştirdi.

Sol koltuk altının olduğu yerden 3 defa bıçaklanmış olan baba Halil B. kanlar içerisinde aniden yere yığıldı. Komşuların durumla ilgili ihbarda bulunulmasının üzerine olayın yaşandığı yere intikal eden sağlık ekipleri ilk müdahalenin hemen sonrasında yaralıyı hastaneye kaldırdı. Baba olan Halil B. hastane içerisinde yapılmış olan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. 15 yaşında bulunan oğlu S. B. de polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.