Polisler şüpheli cesetten dolayı hareket geçti

28

Beylikdüzü ilçesinde çok lüks bir tane sitenin bahçe kısmında hemşire olduğu bilgisine ulaşılan bir tane kadının cansız bedeni bulundu. Ekiplerin yapmış olduğu incelemelerinin hemen sonrasında kadının cansız bedeni Adli Tıp Kurumuna kaldırılmış bir durumdayken, asıl ölüm sebebininde otopsinin hemen sonrasında kesinleşeceği bilgisine ulaşıldı.

Söz konusu bu olay, saatler 22:00 civarında Beylikdüzü ilçesinde yer alan Büyükşehir Mahallesi’ndeki çok lüks bir tane sitenin bahçe kısmında yaşandı. İddialara bakılır ise, akşam saatlerine doğru bahçeye çıkmış olan sitenin sakinleri, gezmekte oldukları esnada sırada ağaçlık bölge üzerinde bir tane kadının yerde yatmakta olduğunu gördü. Daha sonrasında da yanına gittikleri zaman kadının yaşamını yitirmiş olduğunun farkına varan site sakinleri, durumla ilgili olarak hızlıca sağlık ekipleri ile birlikte polis ekiplerine ihbarda bulundu.

Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden polisler ağaçlık alan üzerinde güvenlik önlemi alıp vatandaşları hızlı bir şekilde uzaklaştırmışken, sağlık ekipleri de yapmış olduğu incelemelerin hemen sonrasında kadının yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti. Polisler söz konus ubu kadının cesedinin yer aldığı bölgeye kapatıp incelemeler gerçekleştirdi. Yapılmış olan kimlik tespit çalışmaları esnasında söz konusu bu cesedin Sebahat A. adına sahip bir tane hemşireye ait olduğu tespit edildi. Çalışmaların hemen sonrasında ise kadının cansız bedeni incelemelerde bulunmak amacıyla Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Bahçe içerisinde ölü bir şekilde bulunmuş olan Sebahat A.’nın gerçek ölüm sebebinin de gerçekleştirilecek otopsinin hemen sonrasında belirleneceği bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.