Mezarlıkta cinsel ilişkiye girdiler

24

Kısa bir zaman önce yaşamını yitiren annesinin mezarına ziyaret gerçekleştiren bir kadın, mezarlık içerisinde cinsel ilişkiye girmekte bulunan bir çifte rastladığından dolayı yaşananları hemen cep telefonu kamerasına kaydetmeye başladı. Almış olduğu bu kaydı sosyal medya üzerinde ”Utanç” başlığını kullanarak patlaşmış olan kadın sonrasında ise; ”Köpekler dahi böyle davranmaz” ifadelerine yer vererek yaşananlar için tepki göstermiş oldu.

İrlanda da yer alan Cork şehri içerisinde, yaşamını yitiren annesinin mezarına ziyaret gerçekleştiren kadın, görmüş olduklarının karşısında çok büyük bir şaşkınlık yaşamış oldu. İsmi konusunda açıklama yapılmayan kadın, mezarlık içerisinde cinsel ilişkiye girmiş olan bir tane çifte denk geldi. Kadın söz konusu bu olayı cep telefonunu kullanarak video kaydına aldı ve sosyal medya hesabından da ”Utanç” başlığını kullanarak paylaştı.

Video içerisinde çiftin mezarlıkta yer alan bir tane ağacın hemen alt kısmında uzanıp ilişkiye girmiş olduğu görülmekteyken kadın, çiftin kendisini görmüş olmalarına karşın istiflerini bile bozmamış olduklarını ifade ederek; ”Köpekler dahi böyle davranmaz” ifadelerine yer verdi.

St. Michael’s mezarlığı içerisinden bir tane yetkili, mezarlıkta toplamda 7 tane kamera yer aldığını; fakat kameraların yalnızca mezarlığın ön kısmını kayıt altına almakta bulunduğunu, mezarlığın iç kısımlarını hiç bir şekilde kayıt altına alamadıklarından dolayı da ilişkiye girmiş olan çifti hiç bir şekilde göremediklerini ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.