Kaza esnasında canlı yayındaymış

54

Aksaray ili içerisinde alkollü bir şekilde araç kullandığı esnada sosyal medya platformundan canlı yayın gerçekleştiren Ahmet C. 13 yaşında bulunan Recep Bıyık’a çarptı. Recep Bıyık bu kaza esnasında yaşamını yitirdi. Canlı yayın esnasında, şoförün bisikletli çocuğa çarpmış olduğu kaza anını da kaydetmiş olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Söz konusu bu kaza, 28 Ağustos tarihi içerisinde saatler 19:30 civarında Alpaslan Türkeş Bulvarı’yla Acem Bulvarı kavşak kısmında gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise, alkollü bir şekilde araç kullanmakta bulunan Ahmet C. (30) idaresinde bulunan 68 BB 972 plakasına sahip bir otomobil, Fatih Mahallesi yönüne doğru seyir halindeyken şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonrasında yolun hemen yan tarafında bisikletiyle seyir halinde bulunan 13 yaşında olan Recep Bıyık’a çarpmış oldu.

Aşırı bir hızdan dolayı durmayan araç daha sonrasında ağaca, hemen sonrasında da kaldırımı aşıp ilk önce park durumunda bulunan bir tane otomobile, daha sonrasında ise kuaför dükkanının merdiven kısmına çarpıp durabildi. Araç durmuş olduğu esnada ilk vurmuş olduğu bisikletli çocuk ise otomobilin üzerine düştü. Kaza esnasında Recep Bıyık’la birlikte otomobil şoförü olan Ahmet C. ve hemen yanında yer alan Adem C. (35) yaralanmış oldu. Kazanın hemen sonrasında yaralı durumdakiler olayın yaşandığı yere yönlendirilen ambulanslar ile Aksaray Üniversitesinin Eğitim ile Araştırma Hastanesine götürüldü ve tedavi altına alınmış oldu. Hastane içerisinde yoğun bakım servisinde tedavi altındaki 13 yaşında bulunan Recep Bıyık 7 gün boyunca devam eden yaşam mücadelesini yitirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.