Kaza yapan serviste 44 kişi yaralandı

29

Aydın ili içerisinde, işçileri taşımakta bulunan bir servis otobüsünün devrilmesinden dolayı gerçekleşen trafik kazasında 1 tanesi ağır, 44 kişi yaralanmış oldu.

M. Y. tarafından kullanıldığı açıklanan 09 P 1617 plakasına sahip bir otobüs, Aydın – Denizli kara yolu üzerinde yer alan Yenipazar yol ayrımı kısmında, şoförünün direksiyon üzerinde yer alan kontrolünü yitirmesinden sonra kontrolden çıktı ve bariyerlere çarparak hızlı bir şekilde devrildi

Kazadan hemen sonra otobüs üzerinde meydana gelen ve yolun kenarında yer alan ağaçlara da sıçramış olan ufak çaplı bir yangın, itfaiye ekipleri tarafından gerçekleştirilen müdahale ile birlikte söndürülmüş oldu.

Kaza esnasında yaralanmış olan 1 tanesi ağır 44 şahıs ise sağlık ekipleri tarafından hızlı bir şekilde hastanelere kaldırılmış oldu.

Aydın ilinin Valisi görevine bulunan Yavuz Selim Köşger ile birlikte Efeler Kaymakamı görevinde bulunan Cemal Şahin, Sultanhisar Belediyesinin Başkanı görevinde buluna nOsman Yıldırımkaya ile birlikte Nazilli Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Kürşat Engin Özcan, olayın yaşanmış olduğu yere geldi ve bilgiler aldı.

Vali görevinde bulunan Köşger, gazetecilere gerçekleştirmiş olduğu açıklama içerisinde, söz konusu bu kazaya otobüsün önüne ani bir şekilde çıkan bir tane köpeğin sebep olduğunu, kaza esnasında can kaybının bulunmadığını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.