Büyükada içerisinde atlara eziyet devam ediyor

30

Büyükada içerisinde faytona sürülmekte olan 1 tane at bitkin düştü ve aniden yere yığıldı. Faytoncu de yere yığılmış olan atı çekmeye başlayarak zorla kaldırmaya çalıştı. Atın bu durumuna çok fazla acıyan vatandaşlardan bir tanesi ise faytoncuya tepki göstermekten kendisini hiç bir şekilde alamadı. O dakikalar ise cep telefonunun kamerasına saniye saniye yansıdı.

Büyükada içerisinde faytona sürülmeye devam edilen bir tane at, yoğun durumdaki tempoya dayanamadı ve bitkin düşerek yere yığılmış oldu. Faytoncu da ada içerisindeki işine devam edebilmek amacıyla atı çekmeye başlayarak yığılmış olduğu yerden kaldırmak için çalıştı. Faytoncunun zor kullanarak kaldırmaya çalışmakta olduğu atın durumuna acıdığı görülen vatandaşlardan biri ise faytoncuya tepki göstermiş oldu.

Faytoncunun bitkin düşerek yere yığılmış olan bu atı zorla kaldırmaya çalışmakta olduğu anlar ise bir tane cep telefonu kamerasına saniye saniye yansımış oldu. Görüntülere bakıldığı zaman faytoncu, yere yığılmış olan atı zor kullanarak kaldırmaya çalışıyor. Vatandaşlardan bir tanesi de atın bu durumuna hiç bir şekilde kayıtsız kalamayıp faytoncuya tepki göstermeye başlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.