Polislere tepki gösterdi

17

AK Parti’nin İstanbul Milletvekili görevinde bulunan Mustafa Yeneroğlu, Van ilinde kayyumla alakalı atamaları protesto etmeye başlayanlara orantısız bir şekilde güç kullanmış polis memurlarıyla alakalı konuşma yaparak; ”Vatandaşlarımıza bu denli zalimlikleri reva görmüş şahısların hızlı bir şekilde görevden alınması ve yargılanabilmesi amacıyla gerekli olan kesinlikle yapılacaktır” ifadelerine yer verdi.

AK Parti’nin İstanbul Milletvekili görevinde buluna nMustafa Yeneroğlu, Van ilinde kayyum ile alakalı kararı protesto etmekte olanlara polis ekipleri tarafından yapılmış olan sert müdahaleyle alakalı olarak sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Yeneroğlu söz konusu bu olayla alakalı olarak, ”Vatandaşlarımıza bu denli zalimlikleri reva görmüş şahısların hızlı bir şekilde görevden alınması ve yargılanabilmesi amacıyla gerekli olan kesinlikle yapılacaktır” ifadelerini kullandı..

Twitter hesabı üzerinden konu ile alakalı bir mesaj paylaşmış olan; ”Van ilinden gelen bu görüntüler çok korkunç! Hukuk içerisinde görevini gerçekleştiren bütün emniyet güçlerimizi de zan altında bırakmakta olan bu büyük vahşet asla kabul edilemez! Vatandaşlarımıza bu denli zalimlikleri reva görmüş şahısların hızlı bir şekilde görevden alınması ve yargılanabilmesi amacıyla gerekli olan kesinlikle yapılacaktı” şeklinde yazdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.