İki tane dalın arasında sıkışarak öldü

31

Bursa ili içerisinde, yaşlı olduğu açıklanan bir tane adam, incir toplayabilmek amacıyla çıkmış olduğu 6 metre yükseklikteki ağaç üzerinde dengesini kaybetti ve 2 tane dalın arasında boyun kısmından asılı kalmış oldu. Yakınlarının bu olayı görerek müdahale etmiş olmasına karşın yaşlı adam hiç bir şekilde kurtarılamadı.

Söz konusu bu olay, sabah erken saatlerde Nilüfer ilçesinde yer alan Misi köyü içerisinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa, 65 yaşında olduğu açıklanan Selahattin Çivi, kendi bahçesi içerisinde yer alan incir ağacının üzerine çıktı. 6 metre yüksekliği bulunan ağacın üst dallarının üstüne tırmanmaya başlayan yaşlı adam bir süre sonra dengesini yitirip düştü.

Düşmeye başlayan yaşlı adam, 2 tane dalın arasında boyun kısmından asılı kaldı. Ailesi ise yaşlı durumdaki adamdan çok uzun bir zaman boyunca haber alamadığı için bahçeye çıktı. İncir ağacının üzerinde hareketsiz bir biçimde durmakta olan Selahattin Çivi’nin farkına varan yakınları ise yaşlı adamı asılı kalmış olduğu yerden kurtardı ve hemen aşağıya indirdi. Yakınları hızlı bir şekilde sağlık ekipleri ile birlikte polis ekiplerine ihbar gerçekleştirdi. Olayın yaşandığı yere gelen sağlık ekipleri yaşlı durumdaki adamın yaşamını yitirmiş olduğunu belirledi. Bunu öğrenen yaşlı adamın ailesi ise sinir krizleri geçirdi.

Polisler olayın yaşandığı yeri güvenlik çemberinin altına almış bir durumdayken, savcılık incelemesi yapılmasının sonrasında Selahattin Çivi’nin cansız durumdaki bedeni kesin ölüm nedeninin tespit edilebilmesi amacıyla Adlî Tıp Kurumuna götürüldü.

Olay ile alakalı tahkikat devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.