Yapılan paylaşımlarla alakalı açıklama gerçekleştirdi

27

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sayıştay raporlarına dayanıp ”görevini kötüye kullanma” şeklindeki iddia ile hakkında suç duyurusunda bulunmuş olduğu İETT Genel Müdürü görevinde bulunan Ahmet Bağış kamuoyunun çok fazla tepkisini çekmiş olan, kendi ismiyle açılmış sosyal medya hesabının hiç bir şekilde şahsına ait bir durumda bulunmadığını ifade etti.

İETT genel müdürlüğüyle alakalı görevini sürdüren Ahmet Bağış, sosyal medya hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşımlarla ilgili olarak ”tarafıma ait bir durumda değildir” ifadelerine yer verdi.

Bağış kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden; ”Şahsıma ait bir durumda bulunmayan sosyal medya hesabı üstünden gerçekleştirilen ahlaksız durumdaki paylaşımların tarafıma ait bir durumda bulunmadığını ve şahsıma ait bir durumda bir tane sosyal medya hesabının @DrAhmetBagis şeklinde olduğunu da kamuoyununun dikkatine sunmaktayım” şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi.

Söz konusu paylaşımla pek çok kişinin dikkatini çekmiş ve kamuoyu üzerinde sosyal medya kullanıcıları tarafından da çok yoğun bir şekilde tepki alarak eleştirilerin odak noktasına ulaşmayı başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.