Gürcü asıllı gencin korkunç sonu

50

Gürcistan uyruğuna sahip olan G. E. geçmiş olduğumuz akşam Darıca Emniyet Müdürlüğü’ne gidip, erkek kardeşi olan Nika Papidze E.’nin çalışmakta olduğu iş yerine gitmemiş olduğu bilgisine ulaştığını bunun üstüne ise ablasının Fevzi Çakmak Mahallesinde yer alan Mahir Sokak içerisindeki evine gitmiş olduğunu, burda kardeşinin ayakkabılarının kapının hemen önünde yer aldığını, pek çok defa zile basmış olmasına karşın kapının açılmamış olduğunu anlattı. Polisler ise, Nika Papidze E.’nin ikamet etmekte olduğu ablasının evine gidip kontrol etmek istedi. Kapıyı başarılı bir şekilde açmış olan polis, yerde yüz üstü bir şekilde yatmakta olan gencin boğaz kısmında 4 tane plastik kelepçenin yer aldığını ve kan izlerinin bulunmakta olduğunu gördü. Boğulup öldürülmüş oluğu tespit edilen gencin cansız durumdaki bedeni ise olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yapılan incelemenin hemen sonrasında otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Polis ekipleri ise, olay esnasında ablası evde yer almayan gencin ölümü üzerindeki sır perdesini aralamak için çalışmalar yapıyor.

Ailenin komşularından biri olan Mehmet Koç (63), Nika Papidze E. ile birlikte ailesini tanımakta olduğunu ifade ifade edip, ”Gürcistan içerisinden buraya geldiler. Babası ile birlikte annesinin arasında sorun bulunduğundan dolayı da ölen kişi, ablasının yanına gelerek burda kalmaya başladı. Çok iyi çocuklardı” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.