Beylikdüzü’ndeki lüks sitede yılan paniği

27

İstanbul ilinde yer alan Beylikdüzü ilçesinde çok lüks bir tane siteye ait kapalı otopark içerisindeki bir tane aracın motor bölümüne girdiği açıklanan yılan büyük bir paniğe sebep oldu. İtfaiye ekipleri ise söz konusu bu yılanı, girmiş olduğu yerden çıkarttı.

Söz konusu bu olay, saatler 17:30’u gösterirken Beylikdüzü ilçesinde yer alan Enver Adakan Caddesi üstündeki lüks bir tane sitenin kapalı otopark kısmında gerçekleşti. Tam olarak nereden gelmiş olduğu konusunda bir bilgi olmayan yılanın park durumunda yer alan otomobilin motor bölümüne girmiş olduğunun farkına varan güvenlik personelleri, hızlı bir şekilde itfaiye ekiplerine ihbarda bulundu. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden itfaiye ekipleri çok uzun uğraşlardan sonra yılanı girmiş olduğu yerden çıkarttı. Otomobilin içerisinden çıkartıldıktan sonra kaçmaya başlamış olan yılanı da ekipler yine yakaladı. Ekipler, doğaya geri bırakmak amacıyla torbaya koymuş olduları bu yılanı alıp olayın gerçekleştiği yerden ayrıldılar.

Yaklaşık olarak 1.5 metrelik bir boya sahip yılan paniğe sebep otomobilin sahibi de; ”Güvenlik ekibinde yer alan arkadaşlarımız yılanı görmüşler, hemen beni de çağırdılar. Tabii ki çok korktuk, panik olduk ancak ekip geldi ve hızlı bir şekilde toparlandık, şu an içerisinde rahatım ancak bir daha otomobilime nasıl binerim. Bu şekilde bir gerginlik yaşamaktayım” ifadeleri ile konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.