Zihinsel engelli genç camiyi yaktı

36

İstanbul ilinde yer alan Kağıthane ilçesinde Yunus Emre Camisi’ni kundaklamış olan şahıs kıskıvrak yakalandı. %50 oranında zihinsel engelli raporu olduğu açıklanan şahıs serbest bırakılmış bir durumdayken camiyi kundaklamış olduğu o anlar ise saniye saniye kayıt altına alındı.

%50 oranında bir zihinsel engelli raporu olduğu açıklanan genç, İstanbul ili içerisinde bir tane camiyi ateşe vermiş oldu. Zihinsel engelli olduğu açıklanan genç serbest bırakılmış bir durumdayken camiyi kundaklamış olduğu o zamanlar ise saniye saniye kayıt altına alarak görüntülendi..

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, Kağıthane ilçesinde yer alan Çağlayan Mahallesi’nin Taş Ocağı Caddesi üzerindeki Yunus Emre Camisi 3 Ağustos gününde bir şahıs tarafından kundaklanarak ateşe verildi. İhbarda bulunulmasının ardından olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, orada yer alan güvenlik kameralarını detaylı bir şekilde inceleyip şahsın eşkalini de açık bir şekilde tespit etmiş oldu. Eşkali tespit edilmiş olan Mehmet B. (19), 5 Ağustos gününde saatler 23:00 civarında Harmantepe Mahallesi içerisinde yer alan evinde yakalandı ve hemen gözaltına alındı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.