Kaza yapan otomobilin motoru fırladı

39

İstanbul ilinde yeralan Beşiktaş ilçesinde şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesinden dolayı kontrolden çıkmış olan bir otomobil, bariyerleri de aşıp Ortaköy yönüne doğru seyir halinde bulunan bir minibüse çarptı. Çarpmanın şiddeti ile birlikte otomobilde yer alan motor kopmuş durumdayken, otomobil şoförü de yaralanmış oldu.

Söz konusu bu kaza ise Beşiktaş Caddesi üzerinde sabah saatler 07:30 civarında gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise Barbaros Bulvarı üzerinden Beşiktaş yönüne doğru seyir halinde bulunan 34 VF 7750 plakasına sahip bir otomobil, şoförünün direksiyonla alakalı kontrolünü kaybetmesinden dolayı aniden kontrolden çıkmış oldu.

Demir durumdaki bariyerleri de aşıp takla atmış olan bu otomobil o esnada karşı yolda yer alan Beşiktaş Caddesi üzerinden Ortaköy yönüne doğru seyir halinde bulunan Mehmet Can Güven’inin kullanmakta olduğu minibüse çarptı. Çarpmanın şiddeti ile birlikte otomobilin motoru kopmuş durumdayken otomobilin şoförü de yaralandı. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında kazanın gerçekleştiği yere polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri yönlendirildi. Yaralı durumdaki ambulans ile birlikte hastaneye götürülürken kazadan dolayı Beşiktaş – Ortaköy yönünde trafik yoğunluğu meydana gelmiş oldu.

Kaza yapmış olan arabaların çekici yardımıyla kaldırılmasının hemen sonrasında ise trafik tamamen normale dönmüş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.