Küçük çocuk aşağıda açılan çarşaf sayesinde kurtuldu

33

Çin içerisinde apartman dairesinde yer alan balkonuna tırmanmış olan bir çocuk, altıncı kattan aşağıya düştü. Apartmanda yaşayan komşuları, balkonun hemen alt kısmına çarşaf açtı ve metrelerce yüksekten aşağıya düşmüş olan çocuğu kurtarmayı başardı.

Söz konusu bu olay ise, Çongçing isimli eyalet içerisindeki Jiulongpo adlı bölgede yer alan bir apartman içerisinde gerçekleşti. altıncı katta ikamet ettikleri bilgisine ulaşılan bir tane çiftin 3 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan çocukları, balkonda yer alan korkuluklara tırmandı ve balkonda asılı bir şekilde kaldı. Apartmanda yaşamını sürdüren diğer komşular, çocuğun düşmek üzere bulunduğunun farkına vardı ve balkonun hemen alt kısmına çarşaf açıp metrelerce yüksekten düşmüş olan çocuğu böylelikle kurtarmış oldu.

Çocuk, çok büyük bir mucize eseri hiç bir şekilde yara almadan kurtulmuş oldu. Amatör kameralar tarafından saniye saniye kayıt altına alınan görüntülere bakılır ise, çocuğun balkona tırmanmaya çalışmakta olduğu ancak gücü tükendikten sonra da aşağıya düşmüş olduğu açık bir şekilde görüldü.

Yetkili isimler ise, yaz mevsiminde balkonlarda yer alan kapılar ile birlikte camlarını açmış olan aileleri, evde yer alan çocuklarını korumaları ve sıkı bir şekilde gözetmeleri hususunda da uyardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.