Tişört sayesinde cinayet aydınlanmış olacak

15

Aydın ilinde yer alan Köşk ilçesi içerisinde 42 yaşında bulunan 4 tane de çocuk babası olduğu bilgisine ulaşılan Mehmet Biçer’in feci bir biçimde öldürülmüş olması olayıyla alakalı polis ekiplerinin çok önemli delillere ulaşmış olduğu bilgisi verildi.

Polis ekiplerinin delil olması amacıyla dereden almış olduğu kanlı taşla birlikte cinayetin gerçekleştiği yere çok yakın bir evden almış olduğu yeni yıkanmış bir tane tişörtün Kriminal Dairesi tarafından inceleme altına alınacağı bilgisine ulaşıldı.

Bilinmekte olduğu gibi; Sabah erken saatlerde Köşk çayının hemen yanında vücudunun farklı yerlerinden bıçaklanmış ve kafası taş kullanılarak ezilmiş durumda bir tane erkek cesedi bulunmuş, bu cansız bedenin ise, İlçe merkezi içerisinde yaşamını sürdüren elektrik ve su işleriyle geçimini sağlayan 42 yaşında bulunan Mehmet Biçer’e ait durumda olduğu tespit edilmişti. Olay gerçekleştikten sonra bölge üzerinde çalışma gerçekleştiren Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan Cinayet Masasının ekipleri ile birlikte Köşk ilçe Emniyet Amirliğine bağlı polis ekipleri bazı şahısların da ifadelerine başvurdu.

Soruşturmayı daha da derinleştirmiş olan polis, Köşk çayının içinde cinayette kullanılmış olan kanlı bir tane parke taşıyla birlikte olayın yaşanmış olduğu yere yakın bir bölge içinde yer alan evden yeni yıkanarak üstü masa örtüsüyle kapatılıp serilmiş bir tane erkek kişinin tişörtüne de el koydu.

Dün gece yarısından bu zamana kadar kendisinden haber alınamamakta olan bir kişinin ise cinayet şüphelisi şeklinde aranmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.