Sele kapılan aileden en son bu fotoğraflar kaldı

31

17 Temmuz tarihi içerisinde Esmahanım köyünde yer alan evlerinde selle alakalı felaket yaşayan, sel sularına kapılıp gözlerden kaybolan Töngel ailesine ait son fotoğrafları da ortaya çıkmış oldu. Köye fındık toplamak amacıyla gitmiş olan Töngel ailesi akşam saatleri itibariyle yoğun bir yağıştan sonra amcaoğullarından olan Kaplan ailesinin evine gittiler. Burda ise yoğun yağıştan sonra gerçekleşen sel felaketi esnasında evleri yıkılmış ve ayrıca sel sularıyla birlikte kayıplara karışmışlardı.

19 Temmuz tarihi içerisinde anne olan Fatma Töngel’in cansız bedeni Esmahanım ile Uğurlu köyünün arasında yer alan bir bölgede bulunmuş, dün ise Küpler köyü içerisinde defnedilmişti. Baba olan Cengiz Töngel’in cansız bedeni de bugün içerisinde Uğurlu köyünde selin neden olduğu enkazın hemen altında bulundu. Akçakoca Devlet Hastanesi’in Morguna götürülmüş olan cenazesi sonrasında ise morgdan alınarak Düzce şehir merkezine getirilmiş oldu.

Köy meydanı içerisinde vatandaşlarla beraber bir araya gelmiş olan Töngel ailesi içinden baba Cengiz Töngel’le hala kayıp durumda bulunan ve arama çalışmaları süren oğlu Kağan Töngel fotoğraf çektirdikleri bir fotoğrafları kaldı. En son fotoğraf olarak kalmış olan aile tablosu içerisinden Kaan Töngel’in aramayla alakalı çalışmalar Esmahanım – Uğurlu köyünün arasında kalan bölgede sürüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.