Duvara çarpan otomobilde 4 kişi yaşamını yitirdi

64

Edirne ilinin Uzunköprü ilçesi içerisinde, şoförünün kontrolünden çıkarak duvara çarpmış olan araç içerisinde aynı aileden 1 tanesi bebek 4 kişi yaşamını yitirdi, 1 tanesi çocuk 2 kişininse yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu kaza, akşam saatlerine doğru, Uzunköprü ile Keşan yolunun ilçe giriş kısmında gerçekleşti. Oğuz Kılıç yönetiminde bulunan otomobil, şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle beraber yol kenarında yer alan duvara çarptı. Çarpmanın şiddeti ile birlikte, otomobil adeta bir hurdaya dönmüş durumdayken, kazayı görmüş olanların ihbarda bulunmasıyla birlikte söz konusu bölgeye, sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri ve de itfaiye ekipleri yönlendirildi.

Kaza esnasında, otomobilde yer alan aynı aile içerisinden Bensu Kılıç (1) ile birlikte Ayfer Kılıç (60) ve Simge Kılıç (35)’ın yaşamını yitirdikleri tespit edildi. Yaralı durumdaki şoför Oğuz Kılıç ile birlikte Belinay Kılıç (7) ve Abdullah Kılıç (65)’ta sağlık ekipleri tarafından olayın gerçekleşmiş olduğu yerdeki ilk müdahalelerinin sonrasında Uzunköprü Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedavi altına alınan yaralılar arasından Abdullah Kılıç, doktorların gerçekleştirmiş olduğu bütün müdahalesine karşın kurtarılamadı.

Yaralılar arasındaki Belinay Kılıç, ilk müdahalenin yapılmasının hemen sonrasında Edirne ilinde yer alan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmiş oldu. Oğuz Kılıç’ın ise hastane içerisindeki tedavisi devam ediyor.

Kaza ile alakalı başlatılmış olan soruşturmanın da devam ettiği ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.