intihar girişimini adeta bir film gibi izlemeleri şaşkınlık yarattı

29

İstanbul ilinde yer alan Esenyurt ilçesi içerisinde bir köprüye çıkıp intihar girişiminde bulunmakta olan şahsı polisler ikna ederek indirdi. Trafiğin tamamen durdurulmasına da sebep olduğu açıklanan bu intihar girişimini ise çok sayıda vatandaş adeta bir film gibi izlemeye başladı.

Söz konusu bu olay ise akşam saatlerine doğru Avcılar – Haramidere Bağlantı yolunun üstünde yer alan bir köprü üzerinde gerçekleşti.. Daha ismi konusunda bir bilgiye ulaşılamayan bir vatandaş köprünün korkuluklarına çıkıp intihar etmeye çalıştı. Olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri ve de polis ekibi yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden itfaiye ekipleri ise hızlı bir şekilde şişme branda açtı ve böylelikle önlem almış oldu. Bağlantı yolununsa Avcılar yönüne doğru trafiğe tamamen kapatıldığı açıklandı. Yaklaşık olarak 1 saat boyunca devam eden intihar girişimi esnasında yüzlerce sayıdaki vatandaş bu olayı adeta bir film gibi izledi. Vatandaşlardan bazıları bu anları cep telefonu kullanarak kayıt altına aldı, bazıları da sosyal medya hesapları üstünden bir canlı yayın gerçekleştirdi.

İntihar etmeye çalışan şahsın sabah erken saatlerde de aynı nokta içerisinde intihar etmeye çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Polis ekipleri tarafından ikna edilmiş olan şahıs kontrol maksadıyla ambulansla hızlı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Trafik ise bu durumdan sonra normal akışına dönmeye başladı. Trafik üzerinde beklemek mecburiyetinde kalmış olan şoförler ise korna çalıp tepkilerini dile getirirken, köprüden indirilmiş olması da vatandaşların bazıları tarafından alkışlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.