Not yazdı ve yaşamını son verdi

35

Aydın ilinde yer alan Kuşadası ilçesi içerisinde Ali Hakan E. (48), yalnız bir şekilde ikamet ettiği evde iple kendisini asıp intihar etmiş oldu.

Alamescit Mahallesi içerisinde yer alan Zafer Sokak üzerinde bulunan Hasan Alıcı Apartmanı’na geçtiğimiz nisan ayı içinde taşındığı bilgisine ulaşılan Ali Hakan E.’nin 10 günden beri ortada görünmüyor olmasından dolayı şüphe duymaya başlayan komşuları, durumla alakalı olarak polise bir ihbarda bulundu. Bugün ise saatler 12:30 civarında çilingirden yardım alarak eve girmiş olan polisler, yalnız başına yaşamakta olduğu bilgisine ulaşılan Ali Hakan E.’nin ip ile tavanda yer alan kancaya asılı bir durumdaki cesediyle karşılaşmış oldu. Polis ekiplerinin ev içerisinde yapmış olduğu inceleme esnasında, Ali Hakan E.’nin bırakmış olduğu ”Ölmemden hiç kimse sorumlu bir durumda değildir” şeklindeki yazıya sahip bir nota ulaştı.

Ali Hakan E.’nin cansız bedeni ise, polis ekiplerinin olayın gerçekleştiği yerdeki incelemesinin hemen sonrasında otopsi yapılması amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yer alan morga götürüldü. Ali Hakan E.’nin komşuları ise, boşanmış olduğu eşi ile kalmaya devam eden 13 ile 17 yaşlarındaki 2 tane kızını göremediğinden dolayı bir zamandır bunalımda bulunduğunu, bu sebepten dolayı da intihar etmiş bulunabileceğini ifade etti..

Polis ekipleri ise, Ali Hakan E.’nin intiharda bulunmasıyla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.