O canı Gölbaşı Belediyesi’nin temizlik personelleri kurtardı

25

Gölbaşı Belediyesinde Temizlik İşleri Müdürlüğünün personelleri donmak üzere durumda bulunan bir köpeği kurtarmış oldu. İlk yardım ekipleri aracılığıyla hızlı bir şekilde tedavi altına alınmış olan söz konusu köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Ankara Gölbaşı ilçesinde yer alan Selametli Mahallesi içerisinde akaryakıt istasyonuna yakın bir bölgede çöp kamyonuyla çöp toplamakta bulunan Gölbaşı Belediyesinin Temizlik İşlerinde görevli olan, Ayhan Temizlik firmasının personellerinden Özcan Ferat Albayrak ile birlikte Zübeyir Kurnaz donmak üzre durumda bulunan köpeğin farkına vardı. Köpeği hızlı bir şekilde araç içerisinde yer alan battaniyeyle sarmış olan ekipler, yakın bölgede yer alan Patili Köy isimli hayvan bakım merkezini aradı ve durumla ilgili bilgi verdi. Donmak üzre durumda bulunan köpeği yetkili personellere teslim etmiş olan ekipler köpeğin; Patili Köy hayvan bakım merkezi içerisinde tedavi altına alınmış olduğunu ifade etti. Yaralı durumda bulunan köpeğin sağlığının da iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Gölbaşı Belediyesinin Başkanı olarak görev yapmaya devam eden Ramazan Şimşek de köpeği kurtarmış olan Özcan Ferat Albayrak ile birlikte Zübeyir Kurnaz’ı kendi makamı içerisinde misafir edip altınla ödüllendirerek teşekkürlerini de iletmış oldu. Söz konusu bu ziyaret; altın ödülü almış olan personellerin de Başkan görevinde bulunan Ramazan Şimşek’e teşekkürlerini iletmiş olmasıyla son buldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.