Bu da gerdek partisi

18

Yaşamakta olduğu hayatı sosyal medya platformları üzerinde dakika dakika sergilemeye gayret eden insanların ortaya çıkartmış olduğu absürt adetlerin arasına yeni bir tanesi daha ilave edilmiş durumda. ‘Fazlasıyla mütevazi bir gerdek töreni’ şeklindeki başlıkla atılmış olan söz konusu bu video içerisinde gelin yatağın üzerinde beklemekteyken, görevli olan nedimeler de zılgıt çekip damadı yatak odasına davet etmekte.

Tam olarak nerde çekilmiş olduğu konusunda bir bilgi bulunmayan görüntüler üzerinde yeni evlenmiş olan çiftin yakın arkadaşlarının da yatak odalarına kadar girmiş oldukları açık bir şekilde görülmekte. Oda içerisinde toplanmış olan kalabalık grup alkışlar ile tempo tutmaktayken, gelin ile birlikte damat ise yatağın üzerinde kadeh takıştırmış oldu.

Sosyal medya üzerinde çok kısa zaman içinde elden ele dolaşmış olan bu görüntüler çok büyük bir tepki çekmiş oldu. Paylaşılmış olan söz konusu bu videonun alt kısmına ‘Dünyanın sonu artık çok daha yakım. Rabbim bu insanlara akıl ve fikir versin’ şeklindeki yorumun yanı sıra ‘Bundan böyle ben hiç bir şey için şaşırmayacağım’, ile birlikte ‘Kıyametin alametlerinden bunlar’ ve bir de ‘Utanmak fazlan kalmamış, mahremiyet tamamen bitmiş. Utanç veren şeylerdir bunlar’ ifadeleriyle de çeşitli yorumlar yapılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.