Emekli durumdaki emniyet müdürü evinde ölü olarak bulundu

18

Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde 50 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan emekli Emniyet Müdürü Ali İhsan Güngör, evi içerisinde ölü olarak bulundu. Acı haberi almış bulunan Güngör’ün yakınları, apartmanın önüne gelerek gözyaşı dökerken, polis ekipleri de olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.

Denizli ili içerisinde, emekli durumdaki Emniyet Müdürü Ali İhsan Güngör (50), evinde yakın akrabaları tarafından ölü olarak bulundu.Pamukkale ilçesinde yer alan Pelitlibağ Mahallesi’ndeki bir apartmanda ailesiyle beraber oturan emekli Emniyet Müdürü Güngör, saatler 17:00 civarında yakınları tarafından salın içerisinde hareketsiz olarak bulundu. Yakınlarının ihbarda bulunmasının sonrasında eve sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri sevk edilmiş oldu. Sağlık görevlileri tarafından yapılmış olan kontrollerde, Güngör’ün yaşamını kaybetmiş olduğu tespit edildi. Cumhuriyet savcısının yapmış olduğu incelemenin sonrasında Güngör’ün cansız bedeni, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla Pamukkale Üniversitesi Hastanesinin Adli Tıp Kurumunda yer alan Morgu’na götürüldü.

Acı durumdaki haberi almış olan Güngör’ün yakınları ise, apartmanın önünde gözyaşları içindeyken, polis ekipleri de olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış oldu. Güngör’ün en son Bingöl ili içerisinde Çevik Kuvvet Şube Müdürü pozisyonunda görev yapmış olduğu daha sonrasında da emekliye ayrılmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Güngör’ün Bingöl ili içerisinde görev yapmayı sürdürdüğü 2014 senesinde terör örgütlerinden PKK tarafından silahlı saldırıya uğramış olduğu ve omzundan yaralanmış olduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.