Kardeşlerin arazi tartışmasına kan değdi

19

Zonguldak ilinde yer alan Çaycuma ilçesi içerisinde yaşamını sürdüren Kenan Topçu, arazi konusundaki anlaşmazlıktan dolayı kardeşiyle tartışmaya başladı. Kardeşi olan İnam Topçu ile birlikte yeğeni Muhammet Topçu’yu silahını kullanarak öldürmüş bulunan Kenan Kopçu, yengesini de ağır bir şekilde yaralamış oldu.

Saatler 13:30 civarında Çaycuma Velioğlu Mahallesi içerisinde ortaya çıkan bir arazi anlaşmazlığından dolayı bir müddettir aralarında husumet olduğu bilgisine ulaşılan Kenan Topçu’yla birlikte kardeşi İnam Topçu tartışmaya başladı. Kavgaya dönüşmüş olan söz konusu bu olay esnasında Kenan Topçu; kardeşi olduğu öğrenilen İnam Topçu ile birlikte yengesi olan Pakize Topçu ve ayrıca yeğeni Muhammet Topçu’ya silahını kullanarak ateş etmeye başladı. İnam Topçu olayın yaşandığı yerde yaşamını yitirirken, durumlarının ağır olduğu açıklanan eşi ile birlikte oğlu ambulans aracılığıyla hızlı bir şekilde Çaycuma Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Muhammet Topçu hastane içerisinde doktorların bütün gerçekleştirmiş olduğu müdahalelerine karşın kurtarılabilmiş değil.

Kardeşi ile birlikte yeğenini öldürmüş olan Kenan Topçu ise, polis ekipleri tarafından hızlı bir şekilde yakalandı ve gözaltına alındı. Polis ekiplerinin söz konusu bu olayla alakalı olarak başlatmış olduğu soruşturması da halen devam etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.