Mansur Yavaş desteklerini sürdürüyor

24

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mansur Yavaş, evlere temizlik yapmaya giderek geçimini kazanmaya devam eden fakat bu süreç içerisinde işsiz kalmış bulunan ve gelir kaybı bulunan kadınlara çağrıda bulunarak; gıdanın yanı sıra nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla bize ulaşın şeklinde bir çağrıda bulundu.

Koronavirüs ile alakalı salgına karşı Türkiye, evlerine kapanmış durumdayken evlere temizlik yapmaya gidip geçimini kazanmakta bulunanlar da maddi açıdan kayba uğramakta. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mansur Yavaş, bu yolla gelir elde etmekte bulunan ve mağduriyet yaşamaya başlayan kadınlara yanlarında bulunduklarını ifade etti. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mansur Yavaş, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile koronavirüs salgınıyla mücadele edilmiş olan süreç içerisinde mağdur olan bir bölüme daha yardımda bulunacaklarını ifade etti.

Yavaş şu ifadelere yer verdi; ”Evlere temizlikle ilgili desteğe gitmekte bulunan değerli kadınlarımız, Virüs ile alakalı salgından dolayı yaşamış olduğunuz mağduriyetlerin farkındayız, bu süreç içerisinde sizlerin de yanınızdayız. Gıda ile birlikte nakit desteğimizden faydalanmakta amacıyla aşağıda yer alan platformlardan bizle iletişime geçebilirsiniz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.