Yol verme tartışması kavgayla sonuçlandı

15

Bahçelievler semtinde iki tane otomobil şoförü yol verme sebebiyle kavga etti. Kavgaya karışmış olan şoför olayın yaşandığı yerden kaçmaya çalışmaktayken kucağında bebeği bulunan kadınla birlikte vatandaşların üstüne otomobilini sürmüş oldu. O anlar ise cep telefonu kamerası kullanılarak saniye saniye kayıt altına alındı.

Bahçelievler semtinde yer alan Mahmutbey Caddesi üzerinde gerçekleşen bu olayda iddialara bakılırsa, halen isimleri tespit edilemeyen iki şahıs, yol vermeden dolayı sözlü tartışmaya başladı. Tartışmanın aniden büyümesinin sonrasında ise taraflar kavga etti. Görgü tanıklarından alınmış olan ifadeye bakılırsa, kavga esnasında taraflardan bir tanesi, ötekinin yanağını ısırmış oldu.

Kavga etmiş olduğu kişinin yanağını ısıran şoför, olayın yaşandığı yerden kaçmak amacıyla da hemen otomobiline bindi. Bu esnada yanağından yaralanmış olduğu kişinin eşi olduğu bilgisine ulaşılan kadın, kucağındaki bebeğiyle otomobilin önünde durmuş oldu. Şoför ise otomobilini, kucağında bebeği bulunan kadın ile birlikte vatandaşların üstüne sürdü. Duruma sinirlenmiş olan vatandaşlar kaçmaya çalışmakta olan şahsın arabasına vurup camlarını kırdı. Kaçan şoförün daha sonrasında polisle beraber yeniden olay yerine gelmiş olduğu ileri sürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.