Lisede okuyan kız öğrenci intihar etti

23

İzmir iline yer alan Dikili ilçesi içerisinde, 17 yaşında olduğu öğrenilen bir lise öğrencisi, kendisini iple ranzaya asıp yaşamına son vermiş oldu.

İzmir ilindeki Dikili ilçesi içerisinde Salimbey Mahallesi’nde gerçekleşen söz konusu bu olayda 14 Eylül Anadolu Lisesi’nde 9. Sınıf öğrencilerinden biri olan G. B. B., odasında yer alan ranzaya bağlamış olduğu bir iple kendisini astı ve intihar etmiş oldu.

Kızını okula gitsin diye uyandırmak maksadıyla odasına gitmiş olan anne İ. B. korkunç bir durumdaki manzarayla karşılaşmış oldu. Acılı durumda bulunan annenin feryatlarından dolayı odaya gelmiş olan baba S. B. ise, mutfağa giderek almış olduğu bıçakla ipi kesti ve kızını kurtarmak için çalıştı. Durumun ihbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık personellerinin yapmış olduğu kontroller esnasında, lise öğrencisi G. B. B.’nin yaşamını kaybetmiş olduğu tespit edildi. Genç yaştaki kızın cansız bir durumdaki bedeni, savcının inceleme yapmasının hemen sonrasında otopsi gerçekleştirilmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polis memurları söz konusu bu olayla alakalı olarak soruşturma başlatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.