Köprü çıkışında erkek cesedi buldular

51

15 Temmuz Şehitler Köprüsünün çıkış kısmında bir tane erkek cesedi bulunmuş oldu. Dikenler arasında yer alan bölgede cesedi bulduğu açıklanan vatandaşın ihbarından sonra olayın yaşandığı yerden polis ekipleri ile sağlık ekipleri sevk edilmiş oldu. Olayın yaşandığı yere ulaşımın zor olmasından dolayı polis ekipleri ile birlikte sağlık personeli cesede müdahale etme konusunda çok büyük bir zorluk yaşamış oldu.

Uzun uğraşlardan sonra ilk incelemeyi gerçekleştiren sağlık personelleri şahsın yaşamını yitirdiğini doğruladı. Olayın yaşandığı yere inceleme ekiplerinin ise cesedin bulunmakta olduğu yere intikal etmesinin sonrasında şahsın kimliğine ulaşılmış oldu. Söz konusu incelemeler sonrasında cesedin 25 yaşlarında bulunan İsmail T.’ye ait olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cesedi bulmuş olan vatandaş ise; ”Caminin yanında dolaştığım esnada, bir tane sokak çocuğuna denk geldim. Çocuk bana üst kısımda ceset bulunduğunu söyledi. Bende hızlı bir şekilde yukarı geldim. Aradım ancak ilk önce bulamadım. Sonrasında dikenli tellerin arasına bir bakayım dedim. Battaniye bulunuyordu, belki de onun altına atmışlardır diye düşündüm. Battaniyeyi kaldırdığımda cesedin farkına vardım ve durumu 155 ekiplerine ihbarda bulundum” ifadelerine yer verdi.

Ekipler, net ölüm sebebi halen belli olmayan şahısın cesedi üstündeki incelemelerini ise devam ettiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.