Feryadı yürekleri dağladı

20

Antalya ili içerisinde psikolojik problemleri bulunduğu ifade edilen bir kişi, beş katlı binanın çatı kat kısmından atlayıp yaşamına son vermiş oldu. Ölüm haberinin hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden anne oğlunu o halde gördüğünde ise ”Niçin yaptın oğlum” ifadeleriyle gözyaşı dökmüş oldu. Sinir krizleri geçirmiş olan anne, polisler tarafından sakinleştirilmiş oldu.

Antalya ilinde yer alan Muratpaşa ilçesinde yer alan Sinan Mahallesi’nin Arık Caddesi üstünde gerçekleşen söz konusu bu olay esnasında Kaan A., ikamet ettiği beş katlı binanın çatı kat kısmına çıkıp kendisini boşluğa bırakmış oldu. Kaan A., sağlık personellerinin müdahalesine karşın yaşamını kaybetti.

Oğlunun ölümle alakalı haber almasının sonrasında olayın yaşandığı yere gelmiş olan ve Kaan A,’yı yerde görmüş olan anne Seval A., ”Biçin yaptın oğlum” ifadelerine yer vererek gözyaşı dökmüş oldu. Sinir krizi geçirmiş olan anne, polis ekipleri tarafından sakinleştirildi. Uzun bir zaman boyunca psikolojik tedavi görmüş olduğu ifade edilen Kaan A.’nın cansız bedeni, Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.