Bunalıma girip intihar etti

100

Antalya ilinde yer alan Kepez ilçesi içerisinde, bunalıma girdiği iddiaları bulunan 72 yaşında olduğu öğrenilen bir adam, orman içerisinde kendisini ip aracılığıyla ağaca asıp yaşamına son vermiş oldu.

Antalya ili içerisinde, bunalıma girmiş olduğu iddia edilen Osman Ç. (72) adlı adam, ormanda kendini iple bir tane ağaca asarak, yaşamına son vermiş oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay saatler 10:30 civarında, Kepez ilçesinde yer alan ormanda gerçekleşti. Antalya Bulvarı üzerinden geçmekte olan, ağaca asılı hale bir kişiyi görünce hızlı bir şekilde ihbarda bulundu. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında bölgeye intikal eden sağlık ekipleri, yapmış olduğu kontrol esnasında, ağaca iple kendisini asmış olan kişinin yaşamını kaybettiğini tespit etti.

Yapılmış olan araştırma sonrasında cansız bedenin, Osman Ç.’ye ait durumda bulunduğu tespit edilmiş oldu. Polis ekipleri ise, bunalıma girmiş olduğu iddia edilen Osman Ç. adlı adamın intihar etmiş olduğunu tespit etti. Osman Ç.’nin cansız bir durumdaki bedeni, otopsi yapılması amacıyla da Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürülmüş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.