Şubat ayında deniz keyfi yaşadılar

26

Ülkemizin en önemli tatil kentlerinden biri olarak öne çıkan Antalya ili içerisinde hava sıcaklıkları 21 dereceye kadar çıkmış oldu. Güzel bir durumda ilerleyen havayı fırsat bilenler ise Konyaaltı Sahili’ne gidip güneş ile birlikte denizin tadını doyasıya bir şekilde çıkardı.

Antalya ili içerisinde termometreler bugün tam olarak 21 dereceyi gösteriyordu. Şubat ayının tam da ortasında bu güzel havayı fırsat bilmiş olanlar ise soluğu Konyaaltı Sahili’nde almaya başladı.

Ülkemizin farklı bölgeleri üzerinde soğuk hava etkisini göstermiş bir durumayken, Antalya ili içerisinde adeta bir bahar havası yaşanmakta. Kent içerisinde hava sıcaklıkları hafta sonunda 21 derecelik bir sıcaklığa kadar çıkmış durumdayken, deniz suyunun mevcut durumdaki sıcaklığı 17 derece ve nem oranı da %40 şeklinde ölçülmüş oldu.

Hafta sonu döneminde güzel havayı fırsat bilmiş olanlar da soluğu dünya çapında büyük bir üne sahip Konyaaltı Sahili’nde almış oldu. Kış ayı içerisinde yakıcı güneşin de etkisinden dolayı montlarını çıkartmaya başlayan yerli ve de yabancı tatilciler, sahile giderek güneşlendi, denize girip suyun tadını da doyasıya bir şekilde çıkardı. Sahili doldurmuş olan vatandaşlardan bir kısmı da yürüyüşle birlikte piknik yapma konusunda tercihte bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.