Park tartışmasında arabaya pek çok defa çarptı

33

Trafik üzerinde en büyük tartışma hususlarından bir tanesi de hiç bir şekilde şüphe yokki otopark problemi. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri meydana gelen otopark tartışması esnasında şoför, sinirini karşısında yer alan öteki otomobile pek çok defa çarpıp atmaya çalıştı. Sonu da hiç beklenmeyen bir biçimde oldu.

İstanbul ili içerisinde geçmiş olduğumuz akşam saatlerine doğru bir tane şoför, iddialara bakılırsa otopark giriş kısmını arabasıyla kapatmış olan başka bir şoförle tartıştı. Bu tartışma esnasında çok fazla öfkelenmiş olan şoför hızlı bir şekilde arabasına binerek yolu kapatmış olan otomobile vurmaya başladı. Otomobile pek çok defa çarpmış olan öfkeli şoförü hiç kimse sakinleştirip durduramadı.

İleri geri yapa yapa otomobile çarpmaya devam eden şoför, hızlı bir şekilde gaza bastıktan sonra da apartmanın otoparkına uçmuş oldu. O dakikalar ise çevrede yer alanlar tarafından saniye saniye görüntülenmiş oldu.

Söz konusu bu olay esnasında üç tane arabada hasar meydana gelmiş durumdayken yaralanan hiç kimsenin olmadığı açıklandı. Kazadan hemen sonra şoförlerin birbirinden şikayetçi oldukları bilgisine ulaşıldı. Söz konus ubu kazadan korku dolu dakikalar ise çevrede yer alanlar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.