Kerpiç evdeki yangında üç kardeş yaşamını yitirdi

25

Isparta ilinde yer alan Yalvaç ilçesi içerisinde sabah erken saatlerde kerpiç bir evde yangın meydana geldi. Söz konusu olay esnasında ise üç tane kardeş yaşamını kaybetti.

Sabah saatlerine doğru Yalvaç ilçesine bağlı bir durumdaki Salur Mahallesi içerisinde Mehmet Altınbaş isimli vatandaşa ait olduğu bilgisine ulaşılan kerpiç evde gerçekleşen bu yangında, anne ile birlikte babalarının hayvanlara bakmak amacıyla evden çıktıktan kısa bir zaman sonra meydana gelen yangın esnasında, evde uyumaya devam eden Hanım ile birlikte Tuğçe ve de Faruk Altınbaş kardeşler, alevlerin arasında kaldı.

Durumun ihbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın gerçekleştiği yere hızlı bir şekilde Yalvaç Belediyesinde görevli olan İtfaiyesi ekipleri yönlendirildi. İtfaiye erlerinin müdahalesinden hemen sonrasında üç tane kardeşin cansız bedenleri de evden çıkartıldı. Komple yanmış olan söz konusu bu kerpiç ev, yanda yer alan binalara zarar vermemesi amacıyla iş makinası kullanılarak yıkıldı.

Üç tane kardeşin cansız bedenleri de, otopsi amacıyla Yalvaç Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. İtfaiye ekipleri ise, yangının çıkış sebebini hızlı bir şekilde belirleyebilmek amacıyla bir çalışma başlatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.