Recep Tayyip Erdoğan Cem Yılmaz’ı geçmiş bir durumda

20

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından 2022 senesi içerisinde üretimine başlayacak olduğu yeni yerli otomobil, Gebze içerisinde Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılmış olduğu bir tören aracılığıyla tanıtılmış oldu.

Tanıtımın yapılmış olduğu gün, dikkatlerden kaçmamış olan çok önemli bir detay daha bulunuyordu. Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan, yerli bir durumdaki otomobilin tanıtımını gerçekleştirdikten hemen sonra, Türkiye’de Twitter platformu üzerinde en fazla takipçiye sahip Cem Yılmaz’ı geride bırakıp, en yüksek takipçisi sayısına ulaşmış olan bir kişi oldu.

Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın an itibari ile sosyal paylaşım sitelerinden biri olarak öne çıkan Twitter platformu üzerinde tam tamına 14 milyon 422.163 tane takipçisi bulunmaktayken, ünlü ve başarılı komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz’ın da tam tamına 14 milyon 422.138 tane takipçisi yer alıyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın takipçi sayısı konusunda ünlü komedyeni geride bırakmış olması da, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar tarafından ”Yerli bir durumdaki otomobilin olumlu etkilerinden bir tanesi” şeklinde yorumlanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.