Tem otoyolu üzerinde intihar girişimi

51

İstanbul ili içerisinde TEM Otoyolunun üstünde yer alan yaya üst geçidine çıkmış olan bir şahıs intihar girişiminde bulundu. Tellere tutunmuş olan söz konusu bu vatandaş itfaiye erleri tarafından kurtarılmış bir durumdayken, trafiğe kapatılmış olan otoyol üzerinde çok uzun bir araç kuyruğu meydana geldi. İntihar girişimi sırasında bir tane kadının ”İntihar ederek burdaki sürücülerin başlarını belaya sokma” şeklinde bir cümle kullanması da tepki çekmiş oldu.

TEM Otoyolu’nun Gaziosmanpaşa bölgesi üzerinde yer alan yaya üst geçidine çıkmış olan bir tane vatandaş intihar etme girişiminde bulundu. Üst geçidin hemen kenarında yer alan tellere tutunup orta kısma kadar gitmiş olan M. T. adlı adamı farkeden vatandaşlar hemen polis ekiplerine ihbar yaptı. Olayın gerçekleştiği yere intikal eden polis ekipleriyle birlikte sağlık ekipleri ve de ve itfaiye ekipleri hızlı bir şekilde önlem aldı. Polis memurları TEM Otoyolu’nu hızlı bir şekilde trafiğe kapatmış durumdayken, itfaiye erleri de yolun üzerine atlama yatağı sermiş oldu.

İkna ile alakalı çabaların sonuç vermiş olduğu M. T adlı şahıs merdiven aracılığıyla çıkmış olduğu tellerden alındı. Ailevi bir takım problemlerden dolayı intihar girişiminde bulunmakta olduğu bilgisine ulaşılan M. T. isimli şahıs polis memurları tarafından ifadesinin alınması amacıyla karakola götürüldü.

Meydana gelen intihar girişiminin son bulmuş olmasıyla beraber TEM Otoyolunun Ankara yönü de trafiğe açılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.