Husumetlilerin kavgasında 1 kişi yaşamını yitirdi

26

Ankara ilinde yer alan Çubuk ilçesi içerisinde, husumetli durumda bulunan 2 kişi arasında meydana gelen silahlı kavga esnasında, Hüseyin B. göğsünden vuruldu ve yaralanmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay, öğlenden sonra ilçenin merkezinde yer alan Sanayi Sitesi Stat Caddesi üzerinde gerçekleşti. Hüseyin Y.’yle husumetli bir durumda bulunduğu açıklanan Hüseyin B., cadde üstünde karşılaştığında tartışma meydana geldi. Tartışmanın çok kısa zaman içerisinde büyüyüp kavgaya dönmesinin arından ikili birbirlerine, pompalı tüfeklerin yanı sıra tabanca kullanarak ateş açmış oldu.

Mermilerin göğüs bölgesine isabet etmiş olduğu açıklanan Hüseyin B. kanlar içerisinde yere yığılmış bir durumdayken, olayın hemen sonrasında Hüseyin Y. da hızlı bir şekilde kaçtı. Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının sonrasında bölgeye hızlı bir şekilde sağlık ekipleriyle birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi gerçekleştirilmiş olan Hüseyin B. hızlı bir şekilde Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Polis ekipleri tarafınan kaçtığı açıklanan Hüseyin Y.’nin yakalanabilmesi amacıyla hızlı bir şekilde çalışma başlatılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.