Aydın’daki trafik kazasında 2 kişi yaşamını yitirdi

38

Aydın ilinde yer alan Kuşadası ilçesi içerisinde gerçekleşen feci trafik kazası esnasında iki kişi yaşamını yitirdi, bir kişi de yaralanmış oldu. Kontrolden çıktıktan sonra ortalama olarak 200 metre kadar sürüklenmiş olan lüks otomobil içerisinde yolcu bir şekilde yer alan iki kişi yaşamını yitirirken şoför de yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu.

Aydın ilinde yer alan Kuşadası ilçesi içerisinde gerçekleşen trafik kazası esnasında iki kişi yaşamını yitirdi, bir kişi ise yaralanmış oldu. 200 metre boyunca sürüklenip adeta hurdaya dönmüş olan lüks arabadan, araç şoförü de sağ bir şekilde çıkartılmış oldu.

Ali Yormaz yönetiminde bulunan lüks otomobil, Yeniköy Mahallesi’nde yer alan Aydın Bulvarı üzerinde henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı kontrolden çıktı ve devrildi. Ortalama bir şekilde 200 metre kadar sürüklenmiş olan araç, yolun yanındaki ağaçlara çarpıp durabildi.

Hurdaya dönmüş olan araç üzerinde sıkışan 3 şahıs, itfaiyelerin yapmış olduğu bir çalışmayla otomobilin tavan kısmı kesilip çıkartılabildi. Araç içerisinde yer alan Ebru Doğan (18) ile birlikte Serhat Ellezer’in (21) kazanın gerçekleştiği yerde yaşamını yitirdiği bilgisine ulaşıldı.

Yaralı bir şekilde kurtarılmış olan şoför Yormaz, hızlı bir şekilde Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.