Kadın cinayetleri bitmiyor

16

Darıca ilçesinde yer alan Kazım Karabekir mahallesi üzerinde yaşamını sürdüren fabrika işçisi ve aynı zamanda iki çocuk babası olduğu açıklanan Orhan Şahin, 6 sene öncesinde dünya evine girdiği eşi Aslı Şahin’i, kendini aldatmış olduğunu iddia ederek kazma sapını kullanarak dövüp öldürdü.

Elde edilen bilgilere bakılırsa Orhan Şahin (47), geçmiş olduğumuz çarşamba gecesinde, kendini aldatmış olduğunu iddia ederek Aslı Şahin’le aniden tartışmaya başlamış oldu. Tartışma esnasında ise Orhan Şahin, eşini eline aldığı bir kazma sapını kullanarak dövmeye başladı. Başıyla birlikte vücudunun farklı yerlerine almış olduğu darbelerden dolayı ağır bir şekilde yaralanmış olan Aslı Şahin’in burnunun da kırılmış olduğu açıklandı.

Dayağın sonrasında ise çift, uyumak amacıyla odalarına geçmiş oldu. Sabaha karşı fenalaştığı bilgisine ulaşılan Aslı Şahin, kendisini dövmüş olan eşiyle birlikte 16 yaşında bulunan üvey kızı tarafından hızlı bir şekilde banyoya götürüldü. Orhan Şahin, eliyle birlikte yüzünü yıkamış oldukları eşini tekrardan yatağa yatırdı. İddialara bakılırsa, öğle saatlerine doğru eşinin nefes almamakta olduğunun farkına vardı. Bu durumun sonrasında da eve polis ekiplerini çağırdı. İhbar üzerine intikal eden polis ekipleriyle birlikte sağlık ekipleri, Aslı Şahin’in hayatını kaybetmiş olduğunu ifade etti. Eşini öldürmüş olduğunu açıklayan Orhan Şahin de ekipler tarafından gözaltına alınmış oldu.

İlk tespitlere bakılırsa iç kanamadan dolayı yaşamını yitirmiş olan Aslı Şahin’in cansız bedeni otopsi işlemlerinin bitirilmesinin sonrasında memleketi olan Tokat ilinin Niksar ilçesi içerisine getirilmiş oldu. Aslı Şahin dün ise Merkez Camii içerisine öğle namazına müteakip kılınmış olan cenaze namazının sonrasında gözyaşları arasında toprağa verilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.