Esenyurt ilçesindeki kavgada 4 kişi yaralanmış durumda

27

Esenyurt ilçesinde 2 grubun arasında meydana gelen silahlı çatışmaya müdahalede bulunmak amacıyla olayın yaşandığı yere intikal eden bekçiler de saldırıya uğramış oldu. Söz konusu bu olay esnasında dört kişi darp edilip yaralanmış durumdayken, gruplar arasından bir tane şüphelinin elinde yer alan tabancayı doldur boşalt yapmış olmasının sonrasında polis ekipleri, şahsı bacak kısmından yaralayıp etkisiz duruma getirmiş oldu.

Söz konusu bu olay, saatler 20:30 civarında Esenyurt ilçesinde yer alan Örnek Mahallesi’nin 1450 Sokak üstünde gerçekleşti. İddialara bakılırsa, halen tespit edilmeyen bir nedenden dolayı sokak üstünde karşılaşmış olan 2 grubun arasında tartışma yaşanmaya başladı. Kısa zaman içerisinde büyümüş olan bu tartışma kavgaya dönüşmekteyken, sokak ise adeta savaş alanına dönmüş oldu. Vatandaşların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere yakın olan tüm ekipler oraya yönlendirildi. Olay esnasında dört kişinin darp edilip yaralandığı açıklandı.

Sokak üstünde yer alan bekçi ekipleri de, çok hızlıca gelip olaya müdahalede bulunmaya çalıştı. Bu esnada gruplar arasında yer alan şahıslar bekçilere de saldırmaya başladı. Şüphelilerden bazıları kaçmış durumdayken, bir kısmı da bekçileri darp etmeyi istedi. Bu esnada olayın yaşandığı yere intikal eden polis memurları, şahısları ayırma konusunda büyük bir güçlük çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.