Kadını göğüs kısmından yaraladı

20

Eskişehir ili içerisinde Mestan Y. (71) isimli bir şahıs, borç – alacak sebebiyle tartışmaya başlamış olduğu Naime K. (55) isimli kadını göğüs kısmından bıçak kullanarak ağır bir şekilde yaralamış oldu. Mestan Y., söz konusu bu aynı bıçakla kendisine zarar vermiş olduğu esnada polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Naime K. ile birlikte Mestan Y. isimli şahıslar hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa söz konusu bu olay öğle saatlerine doğru, Odunpazarı ilçesinde yer alan Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Mestan Y. isimli şahıs, sokakta karşılaşmış olduğu Naime K. isimli kadınla borç – alacak sebebiyle aniden tartışmaya başlamış oldu. Mestan Y. isimli şahıs, bu esnada üstünde taşımakta olduğu bıçağı çıkarttı ve Naime K. isimli kadını göğüs kısmından yaralamış oldu. Mestan Y. isimli şahıs, aynı bıçağı kullanarak kendisine zarar verdiği esnada, çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla olayın yaşandığı yere intikal eden polis ekipleri tarafından yakalanmış oldu.

Naime K. ile birlikte Mestan Y., sağlık ekipleri tarafından ambulanslar ile hızlı bir şekilde hastanelere götürüldü. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi içerisinde hızlı bir şekilde tedavi altına alındığı açıklanan Naime K. isimli kadının hayati tehlikesinin devam ettiği ifade edildi. Saldırgan olarak hastaneye kaldırılan Mestan Y. isimli şahısın da Eskişehir Şehir Hastanesi içerisinde tedavi görmekte olduğu bilgisine ulaşıldı.

Polis ekipleri, söz konusu bu olayla alakalı olarak soruşturma başlatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.