Falezlerden atlayarak canına kıydı

39

Antalya ilinde yaşamını sürdüren 27 yaşında olduğu bilgisine ulaşılan Tolga Yeni, 40 metrelik yüksekliği bulunan falezlerden atlayıp intihar etmiş oldu. İntiharın öncesinde bir tane mektup bırakmış olan genç adam, mektubu içerisinde Şila isimli köpeğinin bildirmiş olduğu adrese teslim edilmesini ve ayrıca kimsesizler mezarlığına gömülmemesini talep ettiğini belirtmiş.

Söz konusu bu olay, öğle saatlerine doğru Muratpaşa ilçesinde yer alan Yavuz Özcan Parkı içerisinde gerçekleşti.. Parkta yer alan 40 metre yüksekliğe sahip falezlerin yanında beklemekte olan Tolga Yeni’nin farkına varan vatandaşlar, şüpheye kapıldı ve hemen 112’yi aradı. İhbarda bulunulmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden polis memurları, intihar edecek olduğunu ifade eden Yeni’yi ikna etmek için uğraştı. Fakat bu esnada ise Tolga Yeni, kendisini falezlerden aşağıya bıraktı. 40 metrelik bir yükseklikten kayalıklara düşmüş olan Yeni, hayatını kaybetti.

Deniz Polisleri tarafından cansız bedeni yat limanına çıkartıldığı açıklanan Yeni’nin üstünde bir tane de mektup bulunmuş oldu.

”Şila’yı emanet olarak bırakabileceğim hiç kimse yoktu. Mektup içerisinde yazdığım adrese bırakabilirseniz çok sevinirim. Beni affedin” şeklindeki ifadelerin bulunduğu bu mektupta, yaşamını yitiren şahsın kimsesizler mezarlığına gömülmek istememekte olduğu bilgisi de bulunuyordu.

Tolga Yeni’nin cansız durumda bulunan bedeni otopsi yapılması amacıyla Antalya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

1 yorum
  1. Serpil Kara diyor

    çok üzücü bir durum ya, allah rahmet eylesin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.