Uyuyan kocasını balta kullanarak öldürdü

22

Zeytinburnu ilçesi içerisinde yabancı uyruğa sahip olduğu açıklanan bir kadın, kocası uyumakta olduğu esnada evde yer alan bir baltayla öldürmüş oldu. Olayın yaşandığı yere intikal eden polis memurları kadını gözaltına almış bir durumdayken, 2 tane çocuğu da karakola götürüp koruma altına almış bulundu.

Söz konusu bu olay ise, saatler 05:30 civarında Zeytinburnu ilçesinde yer alan Nuripaşa Mahallesi üzerindeki Zübeyde Hanım Caddesinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, yabancı uyruğa sahip olan Hasan ile birlikte F. Ö, bir müddet önce tartışmaya başladı. Bunun sonrasında ise Hasan Ö. gidip uyudu. Sabah saatlerine doğru ise kadın, evde yer alan baltayı alıp uyumakta olan kocasına baltayı kullanarak vurmaya başladı.

5 ila 6 adeta balta darbesinin hemen sonrasında ise koca kanlar içerisinde kalmış oldu. Kocasının kanlar içerisinde kaldığı kadın daha sonrasında ise aşağıda yer alan komşusuna indi ve polisi aramasını söyledi. Olayın yaşandığı yere ulaşan polis ekipleri, Hasan Ö’nün kanlar içerisinde yatmakta olduğunu gördü. Polis memurları kadını hızlı bir şekilde gözaltına almış durumdayken, evde uyumakta olan 1 tanesi kız 2 tane çocuğu koruma altına almış bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.