Hastanede sıra beklerken yaşamını yitirdi

23

Sakarya ilinde yer alan Pamukova ilçesi içerisinde tesisatçılıkla uğraşan Emre Kanber (33), karın ağrısından dolayı gitmiş olduğu hastane içerisinde tahlil amacıyla beklediği esnada, yaşamını kaybetti.

Adapazarı ili içerisinde doğal gaz tesisat işleriyle uğraşmakta bulunan Emre Kanber, doğal gaz şirketi içerisinde çalışmak amacıyla Pamukova ilçesine geldi. Kanber, karın ağrısından dolayı, arkadaşları ile birlikte Pamukova Devlet Hastanesi’ne gelerek başvuruda bulundu.

Burda gerçekleştirilmiş olan muayene ile birlikte tetkiklerin hemen sonrasında Kanber, 2. kan tahliliyle alakalı beklediği esnada, hava alabilmek amacıyla çıkmış olduğu acil servisin koridor kısmında ani bir şekilde yere yığılmış oldu. Arkadaşıyla birlikte hastane personellerinin tarafından sedyeye konularak hızlı bir şekilde odaya alınmış olan Kanber, doktorların gerçekleştirdiği bütün müdahalelerine karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı. Kanber’in yaşamını yitirmiş olmasıyla alakalı olarak savcılık, soruşturma başlatmış bir durumda. Emre Kanber’in cansız durumda bulunan, kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi amacıyla Sakarya Üniversitesinin Eğitim ile Araştırma Hastanesinde yer alan Korucuk Kampusu Adli Tıp Merkezi’ne kaldırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.